• Čeština
  • English

hair wellness

Poškozené a zcitlivělé vlasy – kúra HEAD.SPA REBUILDING
 
Unikátní regenerační kůra pro velice suché, zničené vlasy. Vhodná i jako pravidelná péče v případě vlasů vystavovaným chemickému ošetření jako je trvalá, rovnání vlasů či výrazné zesvětlování o několik odstínů. Kůra chrání vlasy a pokožku jak v letních, tak v zimních měsících před nepřízní okolních vlivů jako je mráz, zvýšená vlhkost vzduchu nebo sluneční záření. Zaceluje vlasovou kutikulu a především vlasové konečky. Vlasy jsou vyhlazené, regenerované, lesklé a hebké na dotek.
Rebuilding je hluboké regenerační ošetření, které ovlivňuje vlasovou hmotu podle stupně poškození vlasů. Kompletní vlastní program, který dodává vlasovému vláknu jeho základní komponenty jako jsou bio-mimetické rostlinné bílkoviny, které opravují strukturální poškození rekonstrukcí molekulární struktury keratinu, dále lipidy, které vytvářejí ochrannou vrstvu na kutikule a stopové prvky a minerály, které dodávají sílu, jemnost a odolnost. Žehlička Infrared Hair Remedy léčí barvené, zcitlivělé a poškozené vlasy. Zlepšuje jejich vzhled a krásu, vlasy jsou zdravé na první pohled. Ultrazvuk a infračervené světlo pro uzdravení a prozáření vlasového vlákna.
 
Cena: 2200Kč
 

NOVÁ HEAD SPA PÉČE – Herbs & Clay Peeling Cleansing

Salonní péče spojuje čtyři vzácné ingredience. 100% detoxikační přírodní byliny a amazonský růžový jíl umožňují jemnou čistící exfoliaci. Jíl a zcela „čistá“ směs třech éterických olejů obohacuje více vjemový rituál a navozuje pohodu. Tímto rituálem dochází k odstranění stresu a toxinů, naopak vlasy a vlasová pokožka získává potřebnou vitalitu a energii.Stres, agresivní vlivy a intenzivní každodenní život zatěžují rovnováhu celého organismu, včetně kůže a vlasů. Nové exkluzivní salonní ošetření HERBS & CLAY PEELING CLEANSING obsahuje 100% detoxikační přírodní byliny a jíl umožňující jemnou čistící exfoliaci. Péče využívá pouze biodynamického rozmarýnu, organické přesličky, fair-trade získaného amazonského růžového jílu a mýdlové ořechy, ucelená harmonizující péče dodává vašim vlasům a vlasové pokožce vitalitu.

Rovnováha s vesmírem pro zvýšení efektivity

Měsíc má vliv na výsadbu a sklizeň rostlin, určuje odliv a příliv, má dokonce vliv na plodnost a porodnost, zvyšuje růst vlasů a rovněž má pozitivní vliv na krásu. Biodynamické zemědělství také úzce souvisí s dodržováním lunárního kalendáře. Péče Herbs & Clay Peeling Cleansing  ve spojení s měsíčních fází zvyšuje sílu a účinnost. Jakým způsobem?

dorůstající měsíc (z novu do úplňku)

Při dorůstajícím Měsícem jsou mízy stromů v plném proudu. Kořeny absorbují potravu, rostliny výrazně rostou. V tuto dobu je ideální čas pro péči antioxidant, pro posílení vlasové pokožky a detoxikaci vlasového vlákna.

- doporučované postupy: HERBS & CLAY PEELING CLEANSER + ANTIOXIDANT BLEND nebo STRENGTHENING BLEND

ubývající měsíc (od úplňku k novu)

S ubývajícím Měsícem se tempo zpomalí, odpočinek pro přípravu nového začátku. To je ten správný čas k provedení uklidňující, čistící a zklidňující péče nejen pro vlasovou pokožku, ale i vlasové vlákno.

- doporučované postupy: HERBS & CLAY PEELING CLEANSER + RELAXING BLEND

Cena: 1200Kč